Vikskärm, kina , 1900-talets första hälft

kr39,000.00

I lager

Artikelnr: 2022-18 Kategorier: , ,

Vikskärm med fyra paneler. Fin handarbete föreställande människor live . Längd 180 cm. Höjd183 cm. Varje panel ca 45 cm.

Fin skick,inga skador

Mer information

Vikt 20 g