CORNELIS DUSART (1660-1704) Hans art

kr49,000.00

I lager

Artikelnr: 20215 Kategori:

Målning: Olja på duk med interiör med 3 figurer och hund
Storleken är 128 cm x 107 cm med ram 148 cm x 127
Ram typ trä
Skador: Slitage, färgförlust och hålskada på ramen
Vikt: 20 kg

Mer information

Vikt 20-25 g
Dimensioner 148 × 127 cm