Nadezda Streltsova Olja på Duk, Signerad

kr15,000.00

I lager

Artikelnr: 20210 Kategori:

Nadezda Streltsova (Ukraine / Russia, Född  1973)
Storlek : 80 cm x 80cm

Mer information

Vikt 2-3 g
Dimensioner 80 × 80 × 4 cm