Olja på Duk målning 1800 talet

kr9,900.00

I lager

Artikelnr: 20214 Kategori:

Okänd Olja på Duk målning 1800 talet Osignerad

Edinburgh- Windsor Castle

Storlek:  30 cm x61 cm

Skador : Det finns på ramen enligt bilder

Mer information

Vikt 2 g
Dimensioner 61 × 30 cm