Wilhelm Schutze Signerad olja på panelen

kr12,900.00

I lager

Kategori:

Stilleben, olja på panelen.
Signerad Wilhelm Schutze.
Ramstorlek: 79 cm x 68 cm.
Målningens storlek: 59 cm x 48 cm.
Vikt: 6,5 kg.

Mer information

Vikt 6.5 g
Dimensioner 79 × 68 cm