Sälj det som du inte behöver

När du ska sälja hos oss värderar vi först ditt föremål och bedömer om det kommer kunna säljas hos oss. Det är enkelt, gör det här!

Värdera mitt föremål : Värdera

Sweauction uttalanden om ett objekts värde avser ett uppskattat rimligt utrop på auktion baserat på den information och det material som vid tidpunkten för uttalandet gjorts tillgängligt för Sweauction. Sweauction förbehåller sig rätten att justera värderingen om ny information avseende äkthet, proveniens, kondition och övrigt om skulle framkomma.

OBS! bifoga bilderna

TIPS! Bild framifrån, bakifrån, sidan och under objektet samt stämplar om finns, signaturer, skador.