Konst syftar antingen på en kulturyttring som kräver kunskap och färdighet eller på en sorts estetisk verksamhet.
Visar alla 5 resultat
Carl Bauer 1898 Olja på Duk
kr14,900.00 Lägg till i varukorg -
Olja på duk. Signerad Konstantin.
kr4,900.00 Lägg till i varukorg -
Oljemålning på duk, Nadezda Streltsova
Oljemålning på Pannå av Wilhelm Schütze
kr6,900.00 Lägg till i varukorg -
Rieger Olja på Duk
kr19,900.00 Lägg till i varukorg